6#feelings

13. april 2015 at 20:01 | Salvatore |  Salvatore's diary and stupid crap
Čauky,
tak jak se vám vede? No já ani sama nevím, jak se mám. Ze školou to jde do hajzlu, propadám ze dvou předmětů, neklasifikace a nálada se učit? Ta utekla někam daleko za hory. Měla bych se už začít učit, ale prostě to nejde se něco naučit, když nemáš chuť, a jen do blba čumíš. Skoro každé odpoledne sedět doma, poslouchat smutný písničky, kouřit cigáro za cigárem a stékají ti slzy za slzou jak malýmu dítěti. Někdy se cítím být psychicky na dně, někdy zase mimořádně nejlíp jak to jde a jak může to bejt. Neustálé přemýšlet o chybách co dělám špatně, co jsem kdy zkazila, a v čem jsem to věechno dojebalo. Přemýšlím stále a stále a zdá se mi, že tak špatná nejsem, ochotná komukoliv pomoct i když toho člověka nemusím, upřímná, spolehlivá, sama nevím kde dělám tu velkou chybu.
Někdy si připadám jak přátelé, někdy víc jak přátelé a někdy úplně cizí osoby co se neznají. Ale jo, musím uznat, že vztah je mezi náma spíše víc než přátelé, ale já jsem přeci kámoška kámošky, tak to prostě nejde, ono to je takhle lepší když ti to někdo řekne i když vůbec nic netuší, protože víš jak na tom jsi. Ale dost sama dobře vím a poznám, že nejsem jediná mezi námi, kdo to tak má stejně. Je to oboustranné, ale tohle si nepřiznáme a ani možná nechci. Nevím sama proč? Je to tak možná lepší? Nevím. Ale pořád cejtím jeho vůni, furt ho mám před očima, jak děláme píčoviny, skoro každý den spolu. Ten jen doufám, že mi pípne mobil, ať jdu dolů. Je to naděje 50% na 50%, protože mi to odpoledne psal. Proto taky nemám stále čas sem chodit, protože většinou jsme spolu jinak bych byla více aktivný.
Ano přiznávám, píšu dneska nesmyslplný hovna, ale nemám vůbec náladu, jen naději že pípne sms od něj. Taky vůbec nevím co mám psát, všechno při starým. Blbá nálada skoro pořád, kromě hodin co jsem sním. No, dám jsem asi příště přednastavenej článek co tu nějáký mám, a oběhnu vás zítra, nebo možná dneska když se nedočkám. Jinak se ještě jednou omlouvám že mojí aktivitu, ale prosím pochopte to i to, že píšu hovna. Mějte se krásně a co nejdřív jsem zpátky.


 


Comments

1 flow | Web | 16. april 2015 at 16:45 | React

No já ti držím palce, ať se ti správy náladsa. Nevím, jestli to máš takový období teďka, že se ti mění nálady a tu že jsi psychycky na dne znam a znám i tu druhou, ale každopádně chápu, že škola je ted nejmenší problém(nebo aaspon jsem to tak pochopila a taky jsem to tak mela).
Necci radit. Ale srovnej si známky at toho nwlitujes, já mluvím z vlastni zkušenosti,akorát v mém případě neslo o školu.
Peomin za chyby, jsem na mobilu a píšu tak nějak divné a rychle.

2 Zzz | Web | 19. april 2015 at 19:37 | React

S tou školou to mám podobně. Nemám náladu se učit. Bohužel musím a to mne deptá ještě víc.
S tou aktivitou to naprosto chápu. Já sama taky nejsem moc aktivní, ale to není, že bych chtěla s blogem skončit, ale někdy hold není chuť.

3 WaterLily | Email | Web | 25. april 2015 at 14:11 | React

Aktivitu úplně chápu, jsem na to stejně jako ty.
Doufám, že tvoje nálada se zlepší a celkově všechno bude lepší :) Ale to je asi moc optimistický a snílkovský, chce to všechno popořadě :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.