April 2015

6#feelings

13. april 2015 at 20:01 | Salvatore |  Salvatore's diary and stupid crap
Čauky,
tak jak se vám vede? No já ani sama nevím, jak se mám. Ze školou to jde do hajzlu, propadám ze dvou předmětů, neklasifikace a nálada se učit? Ta utekla někam daleko za hory. Měla bych se už začít učit, ale prostě to nejde se něco naučit, když nemáš chuť, a jen do blba čumíš. Skoro každé odpoledne sedět doma, poslouchat smutný písničky, kouřit cigáro za cigárem a stékají ti slzy za slzou jak malýmu dítěti. Někdy se cítím být psychicky na dně, někdy zase mimořádně nejlíp jak to jde a jak může to bejt. Neustálé přemýšlet o chybách co dělám špatně, co jsem kdy zkazila, a v čem jsem to věechno dojebalo. Přemýšlím stále a stále a zdá se mi, že tak špatná nejsem, ochotná komukoliv pomoct i když toho člověka nemusím, upřímná, spolehlivá, sama nevím kde dělám tu velkou chybu.
Někdy si připadám jak přátelé, někdy víc jak přátelé a někdy úplně cizí osoby co se neznají. Ale jo, musím uznat, že vztah je mezi náma spíše víc než přátelé, ale já jsem přeci kámoška kámošky, tak to prostě nejde, ono to je takhle lepší když ti to někdo řekne i když vůbec nic netuší, protože víš jak na tom jsi. Ale dost sama dobře vím a poznám, že nejsem jediná mezi námi, kdo to tak má stejně. Je to oboustranné, ale tohle si nepřiznáme a ani možná nechci. Nevím sama proč? Je to tak možná lepší? Nevím. Ale pořád cejtím jeho vůni, furt ho mám před očima, jak děláme píčoviny, skoro každý den spolu. Ten jen doufám, že mi pípne mobil, ať jdu dolů. Je to naděje 50% na 50%, protože mi to odpoledne psal. Proto taky nemám stále čas sem chodit, protože většinou jsme spolu jinak bych byla více aktivný.
Ano přiznávám, píšu dneska nesmyslplný hovna, ale nemám vůbec náladu, jen naději že pípne sms od něj. Taky vůbec nevím co mám psát, všechno při starým. Blbá nálada skoro pořád, kromě hodin co jsem sním. No, dám jsem asi příště přednastavenej článek co tu nějáký mám, a oběhnu vás zítra, nebo možná dneska když se nedočkám. Jinak se ještě jednou omlouvám že mojí aktivitu, ale prosím pochopte to i to, že píšu hovna. Mějte se krásně a co nejdřív jsem zpátky.