5#welcome to back

28. march 2015 at 16:24 | Salvatore |  Salvatore's diary and stupid crap
Ahoj blogaři a blogařky,
jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala vrátit zpátky po dlouhý době a hned vám řeknu proč, ale nejdřív si dojdu na cigáro, aby se mi líp psalo o tom všem. Poslední době mě nic nebaví, vrací se mi pořád dokola vzpomínky, které nevrátím, školu nezvládám, s mámou je to čím dál tím horší, možná zamilová? Jediný co mi trochu zvedne náladu, tak jsou to někdy filmy, ale většinou sedím, cigáro, kafe, pisníčky které moc nevnímám, protože přemýšlím o všem, co mě ničí ještě víc. Nedokážu ani pořádně spát, usínám přes týden kolem jedný-druhý a ráno vstávát ve čtvrt na osm, a o víkendu kolem třetí a ráno a pak se pořád budím dokola.
Poslední dobou nemám vůbec co dělat, zdá se mi, jako bych všechny ztratila. Vlastně nezdá, akorát tam má být správně skoro všechny ztratila. Moje nejlepší kámoška se topí ve fetu už půl roku. To nemluvím o tom, že mě do toho taky nutí a přemlouvá mě. Když jí řeknu prostě že NE, tak jsem hned píča která u ní skončila. Nejlepší kamarád spadl znovu do trávy, kterou si jeden den nemůže ani odpustit. Zbytek 98% přátel je samozřejmně taky v trávě. To je tak trendy být každý den se topit v trávě, mýt zasekaný stavy a sedět někdy vykudnutá a čumět do blba? Dobrá kámoška se vrátila k bejvalýmu a začla se chovat k nepoznání. A tak můžu pokračovat dále;)
S mámou vztah bezdůvodně úplně na píču. Nechápu co jsem jí udělala zas. Nic. Příjdu domů v pohodě a s minuty na minuty se semou přestane bavit. Když něco chce, tak to udělám, uklidím pokoj, utřu skříně a poličky, vysaju celý byt, dojdu jí nakoupit a závěr potom je takovej, že nic nedělám, že celý den se valím, tak to palec hore. Tak mě pak rupnou nervy a vypadnu někam. Její urážky se taky nedaj snést, o tom že jsem se narodila k hovnu, že nic nedělám, že skončím jako bezdomovec pod mostem a že mě živit nebude, a blabla. Když vidí, že jsem bez nálady, jsem skleslá, pomalu brečím tak na mě začně řvat ať okamžitě vstanu a jdu něco dělat, tomuhle se fakt říká podpora.
Omlouvám se předčasně za dlouhý článek, ale dlouho jsem tu nebyla, tak musím o všem vypsat. Možná se něco možná najde co mě trochu naplňuje životem a to jsou hasiči. Ze školou to jde fakt doprdele, propadám z několika předmětu, protože se nemám náladu učit. Vlastně někdy mám i dobrý známky, ale to kvůli tahákům, ale tenhle přístup k maturitě mi je k ničemu a stejně všechno se budu muset naučit. Jediný co mě trochu motivuje se někdy na to kouknout tak je to, to, že chci mámě dokázat že na to mám, protože mi máma absolutně nevěří, že tohle někdy udělám, protože jsem pro ní, jen NULA, a což mě motivuje spíš dolů. Ale jsem ráda, za tyhle hnusný slova, co mi říká, protože vím, jak se nikdy nechovat k svýmu dítěti, jak vím jak tyhle slova dokážou ho zničit. Vlastně jí za tohle všechno děkuju. ;)
Zamilovaná? Sama nevím, jestli jo nebo ne. Ale doufám že ne. Do toho jsem spadla už dvakrát a už ani nechci. Ale když jsem sním, zapomenu na všechny svoje problémy a trápení a mám hned lepší den. Když mi od něho příjde zpráva, hned se mám o trochu líp a úsměv na tváři. Nevím vůbec, co mi k němu přitahuje, ale možná to, že je jinej něž ostatní, možná to, že není taková děvka, co by se s holkou vyspal a řekl jí konec, možná to, že se na hodně věcech shodnem a tak dále, kde bude všude za tím možná. Pořád mám před očima jeden večer, když jsme spolu někde byli, ale nebylo to čistý kamarádství ale něco víc. Ale nechci aby to tak bylo, protože ho pak nechci ztratit.
Hodně často přemýšlím o tom, jestli bych chtěla být zpátky dítě nebo dospělí člověk, co bude mít manžela, malý dítě, prácí, bude mít tu svobodu. Ale zdá se mi, že budoucnost vidím moc růžově, že bych si měla sundat ty "růžový" brýle. Taky si často říkám, jak bych moc chtěla mít s mámou přátelský vztah, máma mi říká, proč nemůže mít přátelský vztah, ale sní to nejde. Kdyby fakt chtěla jak ona říká, tak já bych nemohla po tom všem, když jsem jí řekla dřív všechno, ale věděli to všechny. Taky mě sere, jak mi pořád uráží tátu jakej je to debil, ale měla by se zamyslet nad sebou, jak se někdy chová ona kemě. Táta je opak, všem mě podporuje, když mu řeknu o problémech s mámou, tak mi řekne, já to vím, že vztek si musí vybít na ostatních a vím jaká je, a jo, zná ji asi fakt dobře.
Tak už to ukončím, dneska jsem až moc ukecaná, ale musela jsem. Budu se sem snažit dávat alespoň jeden článek týdně. Dneska oběhnu své oblíbené blogy a informuju je, že jsem zpátky po dlouhý době. Vůbec nevím co budu dneska dělat, ale mám v plánu se kouknout na brigády a koukat na 50 odstínů šedi, který jsem si konečně stáhlu. Tu písničku z toho filmu úplně žbožňuju, i když poslední dobou mám úplně jinej styl. Taky si musím dojít pro cigára do trafiky, a teď si udělám kafe a dám si cigáro. Tak se zatím mějte, a tešte se na další články:)

 


Comments

1 WaterLily | Email | Web | 28. march 2015 at 18:03 | React

Jsem ráda, že jsi pátky a že konečně vidím nějaký článek i když né moc pozitivní.
Věř mi, že se to zlepší. Kamarády si můžeš najít jiný, vím že to nebude zrovna tihle přátelé ale možná budou lepší a s tou mamkou mě to mrzí, ale jednoho dne si snad uvědomí jak špatně se chovala a bude ji to mrzet.
Já bych teda chtěla být zpátky dítě. Budoucnost mě děsí a myslím si, že to nebudu zvládat.
Doufám, že bude všechno lepší a když ne všechno tak aspoň něco :)

2 Werangummi | Web | 28. march 2015 at 20:44 | React

Držím palce, aby se všechno v tvém životě zlepšilo. Určitě si najdeš lepší kamarády, pravý kamarády, který tě nebudou nutit do drog. Určitě si najdeš něco, co tě bude bavit a naplňovat:) Tvoje mamka si třeba jednou uvědomí, jaký bylo její chování. Já nevím, do budoucna mám plány, ale s tím vším je tam i strach, raději bych byla zase ta malá holka, která na tohle všechno nemyslela.

3 silluety | Web | 28. march 2015 at 21:27 | React

Ale ne, nejsi ukecaná :) potřebuješ se prostě po dlouhé době vypsat ze všeho co tě na srdíčku tíží :) miluji tyhle články, protože je i já sama píšu :) ikdyž to může být napsaná jako totální slátanina - což v tvém případě vůbec není, tak je to hlavně napsaný od srdíčka :)
dokonce jsem i po tak dlouhé době usoudila, že někdy je dobré kolem sebe mít kamarády či falešné kamarády, které tě zavedou do jiného světa. Podmínkou je, že se musíte bavit, musítě přivést na jiné myšlenky. V posledních dnech je to dokonce i lepší než písničky. Ikdyž jsem celý svůj kraťoučký život proti tomu, bay se na smutnou náladu poštěli smutné písničky, tak já to dělala. A možná, že to i ty děláš. Je to největší hovadina, ale prostě v ten moment se prostě tomu neubráníš a děláš to tak douho dokud tě z toho pocitu někdo nevyhtáhne nebo se v něm úplně neutopíš.
S tvou mámou.. je to špatný. Spíš ten váš vztah. Taky s mámou nemám super vztah, který běžně vídáme v televizi a to bych to tak moc chtěla, ještě když vidím, jak se k ostatním sourozencům chová. Jak se chová k ostatním.
Ano. Přestě, ty náladičky, když jste potichu nic se neděje a ona najednou z ničeho nic je zase nasraná.Bože.
Zpátky tě určitě beru :) znovu jsems e zamilovala do tvých článků, aneb jak už jsem říkala, jsou napsány od srdce, což je na tom to nejlepší :)) Asi jsem se zamilovala **

4 Zzz | Web | 29. march 2015 at 11:59 | React

Jsme ráda, že jsi zpátky.
Kamarádi jsou na hovno, ale určitě si najdeš lepší.
Já s mamkou mám poslední dobou také špatný vztah, ale tak špatný jako ty ne. Je mi to líto. :(

5 cincina | Web | 30. march 2015 at 19:04 | React

Jsem teda ráda, že jsi zpět a přidám si tě zpátky:)
Hodně se toho u tebe děje. Já ti přeju, aby se to všechno zlepšilo.
Matka by tě neměla takhle ponižovat. Je to hnusný. Nicméně je hezký, že jí chceš dokázat, že se mýlí. Ty známky bys měla vytáhnout!
A ti kamarádi? Noo, já být tebou, tak si najdu nějaké nové a lepší. Protože tihle tě tak můžou akorát stáhnout ke dnu. Stačí mi už jenom to, co píšeš:)
A novou lásku bych ti určitě přála:)

6 Skull | Web | 5. april 2015 at 16:26 | React

tiež som tu dlho nebola...vidím,že si sa vážne rozpísala.
možno tvoju mamu niečo trápi a necháva si to pre seba.zachvíľu to bude O.K
a keď niečo nechceš,stoj si za tým. takýchto "kamarátov" by som ani nechcela.

7 Ch.J.W | Web | 7. april 2015 at 15:47 | React

Pro začátek chci říct, že jsem ráda, že jsi se vrátila :)

Pokud tě tvá nejlepší kamarádka nutí do tohohle svinstva, nedá se nazývat nejlepší kamarádkou. Je skvělé, že sama tomu říkáš NE a nenecháš se zlákat.

Je mi hrozně líto toho, jaký máš vztah s mámou. Já mám s mamkou naštěstí skvělý vztah, ale o mém vztahu s tátou se to říct nedá. Podle něj taky věčně nic nedělám a jsem vlastně k ničemu. Takže s tebou opravdu soucítím. Oni si to neuvědomují, ale jejich slova opravdu zraňují. Tak pevné nervy a snad se to mezi tebou a tvou mámou někdy zlepší.

Už se těším na další tvé články a nemůžu nic jiného, než ti popřát pevné nervy a hodně štěstí. Teď toho máš opravdu moc.

8 Niiele | Web | 8. april 2015 at 14:33 | React

Taky jsem svět viděla šedě, všechno šlo do sraček a nic se mi nedařilo. Byla jsem pořád jen zalezlá doma, nic jsem nezkusila, všeho jsem se bála. Pak jsem si ale řekla že s tím musím něco dělat. Kamarádi se na mě předtím vysrali a já si řekla, že to asi opravdoví přátelé nebyli. Jestli Tě kamarádka nutí do sraček a chce, aby jsi do toho spadla taky, a když nechceš, nadává Ti, vyser se na ni. Vím, říká se to lehce, ale těžko se koná. Taky jsem toto musela podstoupit a teď mám kamarádku, se kterou se navzájem podporujeme.
Podobný vztah jako ty s mámou jsem měla a občas mám taky. Pořád jen buzeruje, nic nedovolí, shazuje atd. Ale víš co? Poznáš, jakej život je, že se můžeš spolehnout jen na sebe. Jednou jí taky poděkuju a ironicky jí řeknu, že jsem ráda za její podporu, kterou ve mě vložila. Hold.. z těch sraček se ponaučíme a nebudeme dělat stejné chyby.

Držím Ti strašně moc palce a klobouk dolů, že se nebojíš takhle dát najevo, co cítíš. Jestli by sis chtěla například popovídat nebo podobně, klidně mi napiš na blog a mohly by jsme si vyměnit třeba emaily, skype, fb nebo podobně.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.