December 2014

4#christmas time

19. december 2014 at 14:41 | Salvatore |  Salvatore's diary and stupid crap
Čauky,
Tak jak se vám vede? U mě, ale je je to celkem lepší, jsem furt někdy venku ve měste, nebo máma je buď v práci nebo jde na nějáký večírek, takže mám vlastně klid :) Co se týče otázek v minulým článku proč nejdu k tátovi, tak důvod je ten, že mi máma nedá mýho psa, že si ho nechá, a bez něho je jako kdybych neexistovala. Takže to je vlastně co mi tady drží. Vánoce za dveřmi a počasí jako v létě.
Jinak jsem byla před tejdnem na kámošovo maturáku, tak jsem si to užila. Konečně už nepropadám z biologie, díky bože. V úterý jsme byli ze školou v kině, ale jo bylo to celkem good. Když to skončilo šli jsme s kámoškou na pizzu, a jeli nakupovat dárky. Ve středu to byla ve škole pohodička, koukali jsme na pohádky celou dobu a když sme byli na kompech tak sme měli i zaplej net, takže to rychle uteklo. Ve čtvrtek škola úžas. Byli jsme v muzeum a byli na náměstí a po hodině a půl nás pustila domů, takže sme ulili a mělo místo do půl 4 do půl 11. Co víc si přát. Dneska se mi do školy nechtělo a ani sem nešla. Nakoupené dárky mám zatím pro mámu, a pro tátu a pro babičku a pro zvířata půjdu nakoupit v ponděli s mámou. Já mám teprve vybraní 4 dárky pro sebe, proč ne, ale v pondělí máme jít s mámou nakoupit a kouknout se po celým měste, takže snad se mi bude něco líbit, protože moje vybíravost je neskutečná.
Po vánocích nebudu tady aktivný vůbec, protože pojedu se svojí kámoškou pryč a vracím se až po novým roce, tak aby jste stím počítali:) Nejlepší zpráva dne? Máma jede večer pryč, takže budu mít pohodičku doma, jen si musím uvařit oběd, takže super a rovnou vás oběhnu. Taky musím konečně se odhodlat přebrat skříň a prodat oblečení a dozdopit perníčky, co jsem pekla. Ale brigádu jsem sehnala, takže jsem ráda a chci si začít šetřit peníze, takže parádička. V leden mám celej zabitej, maturáky, narozeniny, pak ostatní akce, takže aspoň se nebudu nudit. Mám v plánu ještě přidat dva články, tak to snad stihnu:) Tak se mějte, přeju vám krásné Vánoce, bílé o kterých pochybuju, a večer vás oběhnuu:)

wishlist 2015

18. december 2014 at 23:33 | Salvatore
- Přestat kouřit, nebo alespoň omezit to.
- Najít si brigádu.
- Začít si šetřit peníze, a ne utrácet to hned.
- Difinitivně přestat hulit trávu.
- Omezit alkohol.
- V létě na nákupy do Prahy.
- Návštěvnost na blogu 5000 a být více aktivný.
- Zbavit se oblečení, co nenosím.
- Začit cvičit a zpevnit si tělo.
- Jíst zdravějc.
* časem budu přidávat a odškrátvat to, co jsme splnila :)


3#die monday

7. december 2014 at 18:11 | Salvatore |  Salvatore's diary and stupid crap
čaute blogaři a blogařky:)
Tejden sem nějak přežila jak se dalo. What? Ono už je 7. prosince? To utíká všecko jako voda. Vánoce jsou čím dál tím blíž a já nemám stále nic nakoupíno a obávám se, že ani nebudu...Ve škole celkem dobrý, ale celkem! Za chvíli mi s tý diliny pořádně jebne. Vzhledem tomu, že si tejden nepamatuju, napíšu jen věci co si pamatuju:D
29.11.- soutěž + rozvícení stromku
5.12..- jsem byla na náměstí na čerty, s kámoškou a s kámošema
6.12.- ráno u mě byla kámoška, pak jsem jela za jinou kámoškou a pak schůze
7.12.- jsem nemocná už od čertů, takže jsem ležela a odpoledne jsem jela k babičce
○ mám dneska ještě plánu si stáhnout písničky, oběhnout si vás, uklidit pokoj, a koukat na filmy a jít brzo spát
Zdá se mi, že bych k sobě fakt někoho potřebovala, koho budu milovat, někoho ským budu fakt šťastná, a život by měl smysl života, v poslední dobou mě vážně nic nebaví, absolutně nic. Problémy s mámou, o kterých sem již už psala, takže jsme se rozhodla, že o tom něco napíšu. Když se moje mámá rozešla s mým tátou, našla si přítele a od té doby se strašně změila. Když jsem se vrátila z dovolené, kde jsem byla s kámoškou, táta už byl odstěhovanej, a máma ten den byla chlastat. Její přivítání ale nebylo takový, tak jak si se měla, ale "co čumíš na mě jak na vraha" přitom sem na ní normálně koukala. Malinko je v bytě špatně, řve na mě. Furt mi cpe minulost, nevěří mi. Ať udělám cokoliv, všecko je špatně. Někdy si kemě chová jak k pětiletýmu dítěti. Třeba chci koupit tričko, ne nekoupím ti ho, aby za mě nemusela utrácet. Slibuje a nic z toho. Dělám si věci do školy, a seřve mě bezdůvodně. Mám hlad, du se najíst, a ona na mě začne řvát, co si o sobě myslím, že jíst nebudu, že taky ona nejedla, a když jí řeknu, ty si byla celý den a já měla focení a trénink tak sem se asi najíst nemhola. Vyčítá mi ještě rok, že mi koupila tričko atd..
Jinak zítra pondělí, zase to vstávání, bože. Tenhle tejden nabitej písemkama, takže paráda. I když si k tomu nebudu chtít sednout, tak moje heslo zní "Musím dokázat víc toho než moje máma" , takže tak. Ptáte se PROČ? V ničem mi nevěří, a když jí něco řeknu, třeba až budu dospělá, koupím si tuhle audinu za 250.000,- tak se mi vysměje, že já tohle nikdy nebudu mít. Takže asi tak. To je fakt podpora;) Večer nebo zítra vás oběhnu, jdu na cígo, uklidit, stáhnout si písničky a koukat na film, takže se zatím mějte. Hodne aktivný budu tady od středy, máma mo odpolední a bude čas:)

2#random pictures

3. december 2014 at 17:56 | Salvatore |  pictures/gify
-já se tak netěším na vánoce, protože cítím to, že to bude mnohem horší než minulý rok
-s mámou to doma nezvládám
-dneska jsem dostala jedničku z angličtiny
-všechno se mi tenhle rok sere pod nohama, nejhorší rok
***********************************************************************************************
•dávala jsem naděje tomu, že to nebude zkaženej poslední měsíc roku, mílila jsem se, mámě zase hráblo v palici, jako skoro furt, bezdůvodně na mě řve, sednu si k učení a řve na mě co si o sobě myslím, zakazuje mi jíst, atd, nezvládám to!
•neříkám že se netěším na silvestr, ale bojím se, že máma bude mít svojí náladu a nic mi nedovolí, to by byl pěkně zkaženej novej rok, jinak už mám skvělé pláný se sovjí nejlepší kamarádkou:)
•poslední dobou mi nic jinýho nezbývá, než pořád se bloudit ve svých myšlenkách
•už chci léto a vypadnou skoro na celý prázdniny pryč
•dobře, nebudu vás tu pořád dokola bombardovat jaký mám zkurvenej život.. dnešní plán? zachvíli si dojdu na cigáro, uklidím pokoj, dojdu s pejskem, vykoupu a než půjdu spát tak chci si ještě něco přečíst z Hvězdy nám nepřáli, udělat čaj a trochu se odrágovat od špatných myšleneky
•jak sladkéé a nádherné stvoření je to:)