November 2014

3#answers for you

28. november 2014 at 22:46 | Salvatore |  information
•Copak si přeješ k Vánocům?
○Já si hlavně přeju, aby to nebyli zkažené Vánoce jako minulý rok, který jsem probrečela, protože jsem se s mámou pohádala, že jsem jela ještě dokoupit na Štědrý den dárky a neuklidila jsem si v pokoji, tuhdíž jsem šla večer k tátovi a než sem šla k babičce, tak jsem se stavila u svýho nejlepšího kámoše pokecat a už jsem to nevydžela a brečela jsem tam, a pak jsem ještě brečela, když sme dělali rodinou fotku, a moje máma mi řekla ať vypadnu, že mě tam nechce, to mě tam pak babička utěšovala, protože už fakt viděla že to nezvládám.
Těšíš se na Vánoce a na období, kdy bude venku sníh?
○Těším i netěším, ale spíš se těším na Vánoce, a hlavně doufám, že bude na Štedrý den sníh, jinak ho nemám ráda.
•Kolikrát jsi byla zamilovaná? Šťastná nebo nešťastná láska?
○Dvakrát. Nešťastně. Jednou do svýho nejlepšího kamaráda, který nic nevěděl a ani sem nechtěla, protože jsem se bála, že ho ztratím, každá hádká sním jsem celý dny probrečela. Po druhý na brigádě do jednoho pracovníka, který to poznal, protože jsem tam předtím brečela, když jsem byla nalitá a hodně lidí mu to říkalo, že je asi blbej že to nepozná.
•Je pro tebe těžší psát články nebo vymýšlet pozadí, menu apod. ?
○Tak samozřejmně pozadí, najít něco, co se mi líbí, co se bude líbit ostatním, aby to udělalo dojem apod. Do menu vymyslet co tam napíšu, co tam vložit za obrázky, aby to bylo veselší atak. Články jsou většinou samo, ale bojím se někdy, že odradím tak svoje oblíbené blogařky.
•Rozepiš se o svým nejlepším kamarádovi nebo kamarádce
Nejlepší kamarád- Byl to člověk, který mi tak tolikrát pomohl, dokázal mi rozveselit, že jsem do něho byla nakonec blázen, teď se už nebavíme tak čtvrt roku, protože se pak začel na konci chovat jako čurák a žárlil na mýho kámoše, že se sním bavím víc, protože mi dva jsme pak na sebe neměli moc času.
Nejlepší kamarádka- známe se od malinka, naše velké kamarádství začelo na druhým stupni. I když nemáme na sebe tolik času, protože každá chodí na jinou školu, přesto pro mě nejvíc znamená a pořád vím, že jí můžu věřit. Je to člověk, který ví o mě absolutně všechno.
• Kdybych byla ..
○ barva, tak bych byla červená
○zvíře, tak bych byla tygr
○spotřebič, tak bych byla žehlička na vlasy
○kniha, tak bych se jmenovala Hvězdy nám nepřáli
○oblečení, tak bych byla Snapback
○šperk, tak bych byla řetízek
○auto, tak bych byla Audina
○element, tak bych byla voda
•Obúbené jídlo?
○kuřecí kousky s nivou a k tomu osmažené brambory<3
•Ako sa voláš naozaj?
○Omlouvám se, ale to jsem psát nebudu, kvůli soukromý, jinak obyčejný české jméno:)
•Máš ma rada? joke Mala si aj viac blogov ako je tento? (Skull)
○Příjdeš mi jako v pohodě holka a máš zájímavý blog:)
○Ano měla, za který mi je teď trapně, a měla jsem tak šest blogů na které jsem chodila, spíš které si do teď pamatuju nebo jsem je našla:D
•Co tě na blogu baví nejvíce? :)
○Psát články:D
•Máš nějákou osobu, kterou úplně nejvíc nenávidíš?
○Ano mám, je to spolužačka, která si hraje na mě 2, když jí něco řeknu co se mi líbí, do tejdne to má, která se vtírá mým kamarádům a myslí si jak je IN. Kouří jen protože já taky a aby dostala pozornost, sice já taky kouřím, ale to už je závislost. Dilinka, co neumí si řešit problémy sama, a na každý fotce špulí pusu a myslí si jak je IN.
•Základka nebo střední?
○Určitě střední, jsi tam samostatná a nelezou ti učitelé do prdele, lepší kolektiv až na dvě vyjímky no.
○Základka mi někdy chybí, ale nestěžuju si, byla to spíš partičková třída, kde byly skupinky od 2 až 5.
○Prej, budete a základku rádi vzpomínat:D tak tenhle vtip byl snad nejvtipnější:D


2#i am a dreamer

23. november 2014 at 17:10 | Salvatore |  Salvatore's diary and stupid crap
Pondělí- tak plány o tom jak se budu učit na čtvrtletní práci? Skutek utek, nakonec jsem strávila čas tady, na facebooku, pak odhodlaná tomu, že už konečně tomu sednu, tak mi zazvonil mobil, a nejlepší kamarádka se mě zeptala, jestli nepojedem na nějáký výlet, že jsme se dlouho neviděli, tak jsem řekla přoč ne, ale že se musím učit na čtvrtletku z matiky, že další den píšem, nakonec se to prodloužilo a přišla jsem domů až po půl desátý, tak jsem se šla naložit, a šla jsem si připravit věci do školy, a dostala jsem se do postele před jednou hodinou.
Úterý- škola do jedný? pohoda,čtvrtletka nic moc, za čtyři, ale jinak zbytek třídy bylo jen čtyři nebo pět, takže jsem i tak byla dobrá:D ale nějáký usměrňování zlomků, dělení mnohočlenů apod. pořád nechápu, dělali jste to na základce, takže nechápu co na tom neumíte, to určitě:D po škole šla kemě kámoška, tak jsme si u nás udělali oběd a pak večer šli koukat na film a udělali jsme si brambůrky, dneska, půjdu brzo spát,stíhám do jedenácti, lehnu si, a zvoní mi mobil, jestli nechci přijít na cigáro, tak já fajn, proč ne.. nakonec jsme u sebe spali a usli jsme ve dvě, takže krásně vyspalá.
Středa- to si nepamatuju už:D
Čtvrtek- škola do půl čtvrtý? zabijákov, aspoň že jsem nešla na tu debilní přednášku ve škole a přispala jsem si:D také jsem byla zkoušená z biologie a výsledek za pět, takže se zase připělo spolužákovi, s kterým si z prdele přejeme samé pětky:D přišla jsem domů, vysála, naobědvala, došla s pejskem a jeli jsme za mámi ségrou a za bratrancem a sestřenicí, koukala jsem tam snima na nějákou kreslenou pohádku, když jsme odjížděli, zajeli jsme ještě do nákupáku něco koupit, pak večeře, a pak moje máma jela se svým přítelem do kina
Pátek-tak jsem opět zaspala, jako každý týden, zaspím minimálně jednou:D dva testy, takže jem zvědavá co dostanu, měla jsem na ten den několik plánů, ale nějak jsme nestíhala časově, byly jsme u mámi kamarádky, a máma "budeme tam hodinu" hovno hodinu, byly jsme tam čtyři hodiny, takže fakt pecka:D i když jsem plánovala to, že nestihnu upíří deníky, tak jsem je přeci jenom stihla a šla jsem spát někdy ve dvě a ráno brzo vstávala
Sobota- vůbec jsem odpoledne nestíhala ale přeci jenom jsem všecko stihla:) místo abych vstala deset, tak jsem vstávala skoro v jedenáct, letěla jsem do trafiky, ještě mi volala kámoška, jestli nechci k ní přijít, tak jsem řekla proč né, to že u ní budu do dvanácti sem nakonec byla do jedný:D přišla jsem domů, umyla jsem si hlavu, udělala jsem si oběd, lepší jídlo jsem nikdy neměla:D pak jsme se připravila na kámošky oslavu, před třetí sem byla odvést babičce pár věcí, a měla jsem pět minut na to, abych k ní došla a došla na zastávku, naštěští jsem to stihla, protože by mi jinak ujel autobus ke kámošce:) tak se kámoška připravovala, před půl pátou nám jel autobus, do města, takže sme měli co dělat, na zastávce také na nás čekal kámoš, ale stihli jsme to v pohodě, pak jsme šli oslavovat do baru, vystřídali jsme nakonec tři bary:D v tom prvním jsme byli nejdíl, dali jsme si tam kýbl vodku z džusem, a pár piv:D pak jsem byla ještě s kámoškou venku tak do půl dvanáctý a přišla jsem pak domů.
Neděle- vůbec jsem se nevyspala, nejméně desetkrát jsem se vzbudila, vstala jsem, koukla jsem se na 8 míli, nasnídala, udělala oběd, byla chvilku venku a ted si to felím doma, bože, zítra opět škola, chci prázdniny už! uklidit, dopsat sešity, navštívit vaše blogy, vykoupat se, možná k tátovi, bezvadně stíháám:D

1#random pictures

21. november 2014 at 22:47 | Salvatore |  pictures/gify
-v neděli přidám článek za uplynulý týden, co je nového a co se přihodilo:)
- začela jsem číst knížku Hvězdy nám nepřáli
-mám v plánu příští týden odpověd na vaše otázky,co jste mi položili
-kdo se chce na něco ještě zeptat, zeptejte se >tady
**************************************************************************************************************************************
•nějak se mi začel líbit podzim a sama nevím proč, ale ta zima je někdy nesnesitelná.
•díl stáhnutej, ale dneska nějak nestíhám, takže se kouknu na to zítra, doufám že nebudu zase brečet.
• Tenhle obrázek je naprosto perfektní a vystižnej téhle doby.
•Oh, těším se až zítra se konečně vyspím, pak vstanu dám si kafe a cigáro<3
•Kurt Cobain, zbožňuju ho^^
• Nejlepší kombinace a chill, co znám a také co miluju.
Opilý v lásce. Opilý. Jen Opilý.


2#my projects and so

19. november 2014 at 19:07 | Salvatore |  my projects and so
Osm věcí, nad kterýma často přemýšlím

• Nad sebou jak se chovám, nebo jak jsem se zachovala v dané situaci.
-Ano, je to tak, strašně moc často nad tímhle přemýšlím, a pořád dokola si kladu otázky. Vážně jsem se rozhodla dobře? Neřekla jsem nic špatnýho, přeci jenom mi na tom záleží? Nebylo tohle rozhodnutí špatné? Je dobře, že jsem jí řekla pravdu o tom, co si myslím? Neposrala jsem to? A takhle můžu dlouho pokračovat. Strašně mě to někdy deptá, protože někdy mám dny, kdy jenom nad tím přemýšlím, jsem náladová, protivná až k nesnesení.
• Jestli chybím lidem, s kterýma se už nebavím nebo nevídám.
-Tohle je taky věc, nad kterou pořád bloudím. Od léta jsem se strašně změnila názory na všechno a bylo jsem mimo město a z hodně lidma jsem ztratila kontakt. Vzpomenou si někdy na mě a říkají si například "Škoda že tu zrovna není ?" nebo jsi řeknou "Chybí nám tu ..." atak dále, o tomhle můžu povídat dlouho
• Jestli je tu někdo, kdo se bojí, že mě ztratí.
-Tuhle otázku si kladu pořád, když jsem hodně zamyšlená.
• Co se lidem proběhne hlavou, když mě vidí.
-Tak tohle už je hned jasné:D Vždycky když někoho potkám, pozdravíme se někdy pokecáme, jdeme si někam sednou, jdeme do kina, nebo tak..co si vlastně o mě lidi myslí? Říkají si,"Ježiši, už je zase tady ?" nebo "Jsem ráda,že tě vidím? "
• Co by bylo, kdybych se danou situaci zachovala jinak.
-Ano vím, že člověk dělá chyby. Pořád celej život. A hodně lituju věcí, které jsem v životě fakt posrala, co jsem si nechala líbit. Hodně nad tím někdy přemýšlím, když mám takový období, že pořád bloudím ve svým myšlenkách. Například. Kdybych na záchodě na akci nepokládala Iphona, neukradli by mi. Kdybych se nenechala ovlivnit okolím, neměla bych dřív konflikty matkou, Kdybych řekla máme na rovinu, nemohla jsem spát u kámošky, jí to nedovolili a nechtěla jsem pozdě přijít domů, tak jsem byla potom s kámošem apod. Ale některých špatných rozhodnutí nelituju.
• Nad příběhama, který se mi vymýšlí v hlavě, když se nudím.
-Tak to si myslím, že to zná snad každej. Například leží a vymýšlí si příběhy ve svých myšlenkách.
• Nad minulostí.
-Často taky přemýšlím, co jsem kdy zažila a už to nevrátím zpátky. Například lyžák na základce, akce, staré přátelství, blbé slovo, nad ním co jsem kdy sním prožila za krásné chvilky apod. Ale taky jsou tu zase moje chyby.
• Nad textama z písniček.
-Sedím venku na lavičce se svým pejskem, sluchátka v uších, cigáro a začneš přemýšlet, to zná taky z vás hodně:)

1#the fault in our stars

17. november 2014 at 16:13 | Salvatore |  cinema

THE FAULT IN OUR STARS/HVĚZDY NÁM NEPŘÁLI

DRAMA, ROMANTICKÝ, KOMEDIE
USA, 2014
Režie: Josh Boone
Předloha: podle knihy od John Greena
Obsah filmu (podle csfd.cz):
Hazel a Gus jsou dva výjmeční teenegeři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladáka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní. Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). KDyž se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které ke knize měla. Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodruřství, které Hazel zažije s někym, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma něco dal, co Hazel nazývá "Malou večností- nekonečnem mezi sečtenými dny."
Moje hodnocení:
Abych řekla pravdu, když jsem o tom poprvé slyšela, tak mě to moc nelákalo. Po třech tejdnech sem se rozhodla to stáhnout, a čekala jsem jen na to, až bude čas se na to kouknout. Film je velice pěknej, a myslím si, že člověka nutí i přemýšlet nad tím, že je ze všeho nejhlavnější zdraví. Tenhle film je vtipnej ale zároveň smutnej, kde jsem v některých chvilkách brečela. Ale nejsmutnější ze všeho je fakt konec, jak tam umře Gus, a bylo mi tam strašně líto Hazel, ale bylo mi jasný, že tam někdo na konci umřel a počítala jsem sním, když jsem se dozvěděla, že oba trpí rakovinou. Jinak film rozhodně doporučuju, i když jsem na filmy hodně vybíravá, tak tenhle se mi fakt hodně líbil.


2#ask me something

17. november 2014 at 14:00 | Salvatore |  information
Takže sem se tedy rozhodla, že teda založím ten ask.fm.
Jak už jsem psala, otázky jsou anonymní, můžete se ptát na cokoliv.
Na otázky typu, abych sem dala fotku, nebo tak..tak sem dávat rozhodně nebudu, kvůli soukromý a nechci aby někdo známej narazil na můj blog a měl by ho, to fakt ne, to bych se asi zbláznila.
Co se týče kontaktů sem zveřejňovat taky nebudu, kdo ho chce, ať mi napíše e-mail "hope-is-a-bitch@seznam.cz" , buď se svojema kontaktama nebo ať mě požádá, na co chce kontakt.
Dávám pouze Facebook/Snapchat/Instagram
Jinak tady se mě můžete ptát, nato co vás zajímá ohledně mě a blogu.
Až padne určitý počet otázek, což uvidím já, kolik si určím, tak odpovím na vaše otázky sem na blog:)


1#how to start

16. november 2014 at 13:57 | Salvatore |  Salvatore's diary and stupid crap
Hello, tak čím bych asi začela psát,vůbec netuším:D
Takže fajn, v minulým článku jsem měla komentář, kde jsem měla padesát faktů o sobě, proč tam mám interprety který nemám ráda a ty co mám ráda, tak ty tam nemám. Nemám to tam, protože mám tady přímo složku pro písničky, který mám ráda, a postupem času tam budu přidávat písničky, které se mi líbí a mám ráda:) Taky mě napadlo, že bych si založila ask.fm a tam byste se mě ptali na všechno možný, co by vás zájímalo a až bude tam určitý počet otázek, tak bych na to odpověděla na blog, aby tady nebyl převážně jen deníček, protože to by mě za chvíli přestalo bavit, takže to záleží na vás. Ale otázky budou samozřejmě anonymní, takže bych žádný podpisy od vás nechtěla nebo něco takovýho.
Takže se ptám, jestli to mám založit nebo ne? Záleží to pouze na vás, jak budete chtít:)

Jinak v pátek jsem nedělala nic zajímavý. Ředitelský volno, takže jsem spala do půl druhý, takže nádhera. Došla pejskem, naobědvala, písničky a blog, ven se mi nějak nechtělo, protože jsme byla sama doma, takže to se těžko někam dokopu, většinou:D Večer jsem pak koukala na Upíří deníky, zase jsem to celý probrečela.
Včera jsem vstávala asi v jedenáct, došla s pejsem, a šla jsem si uklidit pokoj, protože k nám šla babička na oběd. Máma dělala husu s bramborovýma knedlíkama se zelím, i když to moc nemusím, přece jenom jsem si to dala. Babička odcházela po čtvrté hodiny, tak jsem pak šla nakoupit cibule a sobě Monte řezy, moje závislost:D Pak jsem přemýšlela, jestli napíšu článek, nebo půjdu se psem, ale moje volba bylo se projít se psem, protože vás tu nechci furt bombardovat s článkama:D Večer jsem šla pak k tátovi na návštěvu a byla jsem u něho do desíti. Chtěla jsem se koukat na film, ale nějak jsem nestíhala, tak jsem se nakonecna to vysrala a byla radši na mobilu a šla spát:D taky jsem včera četla svoje starý články na blogu, kurva mě je tak trapně:D:D:D
Dneska jsem teda měla vstávat v půl deváty a opět jsem vstávala dýl, takže trochu fofr po ránu, abych stihla autobus. Trénink byl teda mnohem lepší než vždycky, protože chyběl Marek, takže žádný angličáky, sklapovačky, kliky atd. Díky bohu zítra ucítím tělo:D Akorát sem zvědavá, jak budu stíhat v úterý trénink, protože máme venku, to asi zmrznu, ale musíme trénovat, za čtrnáct dní soutěž. Jinak konečně sama doma, takže pohodička, žádná buzerace, ztlum to,, žádný udělej tohle a tohle a ještě tohle. Taky přemýšlím jestli si udělám něco dobrého k večeři, nebo si dám ty zapečené těstoviny co tu máme, nu to ještě uvidím, jak se mi bude chtít:D Jinak děkuju za vaší návštěvnost, a taky doufám že se vám tu líbí:) Jdu si udělat kafe, jdu na cígo, a jdu si dát Monte řez, a písničky, to se mi líbí:D Oběhnu vás buď odpoledne nebo večer, jak se mi bude chtít a jak budu stíhat, protože musím ještě jít nakoupit, domyslet tu oslavu a ven uvidím jestli se někam dokopu, tak se zatím mějte krásně a přeju vám krásný zbytek neděle a krásně strávený pondělní státní svátek, kterej já budu trávit učení matematiky, protože v úterý píšem čtvrtletní práci.


1#my projects and so

14. november 2014 at 23:28 | Salvatore |  my projects and so
Padesát faktů o mě.

• Salvatore.
• Proč? Protože Damon Salvatore je nejlepši.
• Je mi šestnáct
• Dokáže mě vytočit maličkost.
• Někdy jsem náladová a protivná.
• Vždycky musím mít poslední slovo.
• Vždycky mám pravdu.
• Jsem tvrdohlavá.
• Nejsem vůbec namyšlená, i když to teď tak zní.
• I když možná na lidi, co nemám ráda.
• Jsem někdy stydlivá.
• Někdy mám období, že pořád brečím a nemám na nic náladu.
• Jsem až moc žárlivá.
• Jsem závislá na cigaretách.
• Miluju Jacka s Colou.
• Chovám se lidem tak, jak si zaslouží.
• Nenávidím Ekonomiku.
• Nerada se někomu omlouvám,ale když mi na někom záleži, dokážu se omluvit.
• Směju se všemu, i když to není vůbec vtipný.
• Miluju svoje zvířata, dala bych pro ně i svůj život.
• Mluvím jako dlaždič, takže vulgárních slov tu najdete až moc.
• Poslouchám písničky podle nálady.
• Ale dávám přednost hip hopu.
• Nemám ráda One Direction a Justina Biebera.
• Miluju The Vampire Diares.
• Strašně se mi líbí angličtina, proto mám blog v anglické verzi.
• Těším se strašně na letní prázdniny.
• Jsem ujetá na auta a na motorky.
• Chtěla bych se kouknout do Virginie- Mystic Falls
• Nesnáším vstávání do školy.
• "Miluju" lidi, co mi píšou jak mě milujou a viděli mě jednou v životě.
• Nemám ráda, vlastně nenávidím cikáni.
• I když je pravda, že můj bývalej nejlepší kamarád byl napůl cikán.
• Miluju když příjdu ze školy a dám si doma kafe a cigáro.
• Ian Somerhalder, Michael Trevino a Paul Wesley jsou nejhezči lidi co znám.
• Taky se ráda koukám na Harryho Pottera.
• Jako koníček mám hasiče.
• Chci začít číst knízku Hvězdy nám nepřáli.
• Ráda vstávám na oběd.
• Dřív jsem několik let tancovala.
• Jsem v prváku.
• Mám mnohem lepší třídu.
• I když mi ta stará třída někdy chybí.
• Jsem hodně upřímná.
• Nenechám si srát na hlavu.
• Nejradši mám americký teenagrovský filmy.
• Ráda chodím na akce.
• Chtěla bych se někdy kouknout zase do Paříže.
•Miluju horské dráhy, ten adrenalin je nejhezčí.
• Ráda někdy lezu lidem na nervy.

1#hello

14. november 2014 at 0:38 | Salvatore |  information
Hello, vítám vás tu na mém blogu a doufám, že se vám tu bude líbit a budete sem chodit rádi. S blogem už mám velké zkušenosti, protože jsem měla předtímhle několik blogů. Takže abych se představila, moje přezdívka tu bude zde Salvatore, moje skutečný jméno sem psát nebudu. Kdyby ale někdo chtěl můj facebook, snapchat nebo tak, stačí napsat, ale zveřejňovat to sem nebudu,kvůli soukromý. Jinak mi je šestnáct let, praštěná puberťačka, ale i velice citlivá. Vzhledem k tomu jak sem dlouho nic takový nepsala, tak to berte zatím z rezervou:D Moje koníčky jsou v součastnosti hasiči, a tenhle rok jsem v prváku. Rozhodla jsem se také, že budu psát projekty začátkem, aby jste si o mě něco dozvěděli, což už tady můžete najít:) Co mám ráda a co nemám už tady vypisovat nebudu, to máte něco v menu a postupem času se toho dozvídete mnohem o mě více:) Už taky nevím co sem psát, vzhledem k tomu, že je půl jedna ráno a píšu po nějákých dvou rokách:D ale jediná potěšující věc je, že máme zítra ředitelské volno:3 asi co bych ještě řekla, tak místo těch projektů, budu psát svý zážitky, názory na určitý věci, mé oblíbené písničky, filmy které se mi líbili apodobně:) už mi tak nějak dochází slova,co sem mám napsat, tak zítra to tu už rozjedu, tak se všichni krásně mějte:)

spřátelíš?

14. november 2014 at 0:37 | Salvatore
1) přezdívka?
2) web?
3) jak často budeš obíhat?
4) souhlasíš s pravidly?

pravidla:
- nepsat komentáře typu "ahoj obíhám" atd.
- zapiš si mě do tvýho seznamu
- napíšu ti na blog, jestli tě beru, protože beru blogy podle toho, o čem ho máš